inhaled steroids jake paul steroids side effects of steroids injection before and after steroids barry bonds before and after steroids arnold schwarzenegger steroids best steroids for cutting how long is immune system compromised after steroids gear steroids how to get steroids do steroids make you tired

„Zlaté mléko“ pro vnitřní i vnější krásu

Zlaté mléko: nápoj pro krásu

Dr. David Frawley ve své předmluvě ke knize „KURKUMA-ájurvédské koření života“

Ingredience:

1/8 lžičky kurkumy (nejlépe BIO, např. Organic India)

1/2 hrnku vody

asi 240 ml mléka

2 polévkové lžíce mandlového oleje v BIO kvalitě

med na ochucení

1 kardamonový lusk (volitelné)

Postup:

Zahřívejte kurkumu společně s vodou až do chvíle, kdy se vytvoří něco jako pasta. Bude to trvat asi 8 minut. Pokud potřebujete více vody, přidejte. Mezitím přiveďte k varu mléko (nejlépe BIO nebo syrové nehomogenizované a nepasterované) společně s mandlovým olejem. Jakmile mléko začne vařit, odstavte jej bokem. Smíchejte mléko s kurkumovou pastou, můžete použít i mixér. Dochuťte medem. Kardamon můžete přidat ke kurkumě a vařit společně s vodou na pastu.

Pokud chcete, můžete si připravit i větší množství pasty a uchovat i v lednici, vydrží až 40 dní. Poměr kurkumy a vody je 1 díl kurkumy na 4 díly vody.

6 odpovědi na “„Zlaté mléko“ pro vnitřní i vnější krásu”

 1. Pekárková Anna napsal:

  Dobrý den p.Wilczková,mám na Vás prosbu kde seženu kurkumu a která je nejkvalitnější.Pocházím z Tábora a v běžném supermarketu mají jen obyčejnou v sáčcích. Je opravdu tak léčivá,jak se o ní píše? A pokud mám hemeroidy vnitřní i vnější, nevadí to? Je prý dost pálivá a asi vadí pak při vyprázdńování . Děkuji za Vaší odpověd Pekárková.

 2. Pekárková napsal:

  Dobrý den p. Wilczková,dnes jsem od Vás dostala e-mail ,ale bohužel omylem vymázla a nestačila přečíst. Můžete mi ho prosím poslat ještě jednou, Otázka se týkala kurkumy a zda vadí na hemeroidy. Děkuji moc Pekárková.

 3. Pekárková napsal:

  Dobrý den p. Wilczková,včera jsem Vám posílala email. Můžete mi prosím odepsat? Děkuji moc .Pekárková.

 4. Eva Pillay napsal:

  rada bych vedela, jestli je lepsi cerstva kurkuma nez ta v prasku a jak ji uzivat, musi se take varit?

 5. Agata napsal:

  Dobrý den,prosím vás,chci se zeptat,jestli se kurkuma před požitím musí vařit,nebo stačí přidat bez vaření.Vím,že aby měla účinek,má se podávat s pepřem.Děkuji za vaši odpověd Agata

 6. kelortawexarp napsal:

  Каждый, кто имеет аккаунт Инстаграм, хочет, чтобы его учетная запись была максимально успешной и знаменитой. Достижение схожих результатов может оказаться сложным, если использовать только естественные виды получения популярности – накрутка лайков просмотров инстаграм.

Komentáře