inhaled steroids jake paul steroids side effects of steroids injection before and after steroids barry bonds before and after steroids arnold schwarzenegger steroids best steroids for cutting how long is immune system compromised after steroids gear steroids how to get steroids do steroids make you tired

Poradna pro wellness /výživa a zdravý životní styl

Wellness poradenství – náplň programu: Bude ještě upraveno – ceny balíčků a jednorázových konzultací. Prosím, mrkněte sem znovu v novém roce 2024! Děkuji.

Mgr. Jana Wilczková – poradce Nutris pro výživu

Otázky potenciálních klientů a odpovědi na ně:

1. O jakou službu se jedná?- Osobní wellness poradce

• poskytujeme individuální programy

• osobní suplementační plán (doporučení a zajištění vhodných doplňků výživy na základě individuální analýzy živ.stylu)

• odborné konzultace z oblasti výživy (udržování váhy, výživa pro ženy-zpomalení procesu stárnutí, orientace ve zdravé výživě, dětská výživa, zlepšení zdravotního stavu, podpora aktivity apod.)

• osobní podporu během celého procesu (komunikace přes sociální kanály)

2. Co budu dělat? Jak to děláte?

Na začátku absolvujete 1.vstupní konzultaci (asi 1,5 hod.), kde si popovídáte o tom, jaký máte životní styl, denní režim, příp. zdravotní problémy, jak se stravujete, cvičíte, kolik času na sebe máte a co potřebujete (jaký je váš cíl). Pak Vám poradce změří procento tuku v těle a zjistí také množství aktivní tělesné hmoty a odebere tělesné míry.  Každý klient má jiný program sestavený podle toho, co přesně potřebuje a v jaké se nachází situaci. Následně si domluvíte schůzky (konzultace), které bývají zpravidla 1x za 14 dní, případně 1x měsíčně (řeší se individuálně dle potřeb klienta). Tyto konzultace nebývají delší než 30-45 min.

3. Jak budou konzultace vypadat? Co se bude dít?

2.konzultace – předání stravovacího plánu trvá přibližně  45 min.-1 hod., zhodnotíme Váš současný stravovací režim a životní styl. Obdržíte výživová doporučení pro dosažení požadované váhy dle Vašeho individuálního přání. Odnesete si první pokyny pro vyzkoušení nového stylu stravování, nákupní seznam a případně vámi zvolený doplněk stravy, který vám pomůže v začátcích nového programu. Zkusíte se pokyny řídit cca 14 dní, přičemž po uplynutí této doby následuje další konzultace, tentokrát již kratší (asi 30 min.), na které poradce zjistí, zda Vám daný režim vyhovuje a vezme na vědomí Vaše případné požadavky na změny (frekvence jídel, množství či typu potravin). Další konzultace následují přibližně v měsíčních intervalech, přičemž v ceně balíčku je zahrnuto 6 konzultací (vstupní, předávací, po 14 dnech, po měsíci, po 2 měsících, po 3 měsících + 1 konzultaci obdržíte ZDARMA (při zaplacení balíčku do 7 dnů od vstupní konzultace) .

Můžete se rozhodnout pokračovat další 3 měsíce nebo zvolit pouze jednorázové konzultace, např. 1x za 2 měsíce). Na těchto konzultacích si budete povídat o různých tématech z oblasti výživy (pitný režim, bílkoviny, sacharidy, ovoce-zelenina v jídelníčku, zdravější alternativy nevhodných jídel, jak doma vařit (tipy na jednoduchá, zdravá a výživná jídla pro Vás i celou rodinu, jak přežít víkendy u rodiny, jak řešit rauty a služební cesty, jak si užít dovolenou a udržet si váhu, jak využít doplňky stravy, jakou aktivitu zapojit do svého životního stylu apod.) – vše individuálně nastavíme přímo pro Vás a váš životní styl. Z každé konzultace si odnesete nové poznatky z oblasti výživy (v případě zájmu Vám poskytneme odborné materiály, recepty apod.). Pokud budete potřebovat nějaké doplňky výživy, zajistím je pro Vás, takže nebudete muset shánět nic v lékárnách či obchodech zdravé výživy..

Je možné si také zakoupit vstupní BOX (balíček se základními potravinami, na jejichž zařazení do jídelníčku se domluvíme na 2. konzultaci), pokud se nechcete zdržovat sháněním v obchodech či online. Zpravidla se nejedná o nákladné potraviny či doplňky.

4. Kolik to stojí? Je to drahé?

Balíčky/programy na 6 vstupů po cca 45 min. /vstupní a výstupní konzultace 60 min./, případně jednorázové konzultace – cca 60 min.

Ceny balíčků a konzultací budou aktualizovány a zveřejněny do konce roku 2023. Děkuji za pochopení.

5. Odměna

za doporučení…..bude aktualizováno