inhaled steroids jake paul steroids side effects of steroids injection before and after steroids barry bonds before and after steroids arnold schwarzenegger steroids best steroids for cutting how long is immune system compromised after steroids gear steroids how to get steroids do steroids make you tired

Stále žiju….stále dýchám…stále praktikuji jógu a věnuji se výživě! :-))

Namaste,…

zdravím všechny příchozí….dlouho jsem tady nebyla :-) Tímto bych jen chtěla informovat, že vše stále plyne, stále oddaně praktikuji jógu (tento měsíc to bude už neuvěřitelných 6 let, co jsem začala praktikovat každý den ve smyslu Ashtangové filozofie..:-) Čas letí….

Jsem ráda, že mě konečně Vesmír zrovna dnes „zavál“ na moje již tak trochu živořící webové stránky, a aby mě nakopnul k jejich upravení (alespoň pro začátek).. Stalo se tak, malinko jsem poopravila záložky, aby tam nebyly zavádějící informace, ale úpravy budou ještě pokračovat, takže nevylučuji, že najdete ještě něco, co není aktuální.

Budu se snažit, aby od nového roku zde přibyly zase nějaké hezké příspěvky, anebo alespoň informace o tom, KDE, CO, a JAK co se týče mých aktivit na poli jógy a výživy…

Děkuji za shovívavost a trpělivost.

A pokud máte chuť ještě před koncem roku 2023 něco se sebou udělat a zkusit například jógu na mých lekcích, pak vězte, že je ještě možnost přijít na lekce JógyFlow ve středy (6.12. a 13.12. od 18:00-19:45) v malé tělocvičně ZŠ Beneše – vedle Bastienu a dále ve čtvrtky (7.12. a 14.12.) ve stejném čase a na stejném místě….

Ráda vás uvidím! A pak až v novém roce 2024 s novými výzvami a nápady, pokud Vesmír dá (moje slovenská babička vždycky říkala „keď Boh dá“ :-)

S úctou a láskou,

Jana B.K. W.

Komentáře