Wellness pobyt s jógou je tady!

Milí příznivci jógy a wellness z Bohumína a okolí!

Mám pro vás zprávu, na kterou již dychtivě čekáte :-)

Konečně jsem pro vás objevila další místo, které se skvěle hodí k odpočinku, józe, meditaci, zklidnění mysli, uvolnění a relaxaci.

Mají zde famózní nabídku wellness aktivit, z nichž je možné si dle libosti vybrat, jako např. finská a infra sauna, parní sauna s dávkovačem esence eukalyptu a soli, masáže, hydromasážní vany, tepidárium a odpočívárnu s výhledem na les a se vstupem na terasu k termálním vířivým kádím z borovicového dřeva s vodou z hlubinných vrtů beskydských hor, které jsou celoročně dohřívány na 36-40 st..Kádě jsou k dispozici pro 5-14 osob. Dále místo nabízí příjemnou restauraci v rustikálním selském stylu (zdejší kuchyně nabízí dobroty našich babiček, bezmasé pokrmy – i jáhla a kroupy, zeleninku, např. saláty s kozím sýrem, domácí dezerty apod. – vyzkoušela jsem pro vás lívanečky s tvarohovou pěnou, skořicí a povidly :-) , dále vinný sklípek a útulný noční bar, multifunkční halu pro sálové sporty, posilovnu s běhacím pásem, orbitrekem a výhledem do krajiny, stylovou jídelnu, a v neposlední řadě krásné prostory kolem hotelu – příjemný voňavý les, jezírko s možností lovu ryb a místo na případné ranní jógové seance u jezírka :-) .

Ubytování se nabízí v třípokojových a dvoupokojových chatkách s vlastním soc.zařízením a dále v apartmánových vilkách Lux pro 6 osob (vybavený kuch.kout, obývací pokoj s terasou, krbová kamna, LCD TV, 2 ložnice, prostorná koupelna, 2x toaleta).

Nezbývá než konečně odtajnit místo a prozradit, že se jedná o čtyřhvězdičkový hotel ONDRÁŠŮV DVŮR na Bílé-Mezivodí.

Co se týče ceny za welllness balíček, tzn. ubytování s polopenzí-snídaně formou švédských stolů a večeře formou rautu (obědy ve vlastní režii), 4 lekcemi jógy včetně pronájmu prostor (Kundaliní a PowerFlow), 2x 2 hodinami wellness procedur (další ve vlastní režii) a povídáním na téma „Výživa jako léčivá síla“ se bude odvíjet od typu ubytování (o něco levnější v chatkách a dražší ve vilkách Lux), nicméně nebude výrazně vyšší než 3000,- (v případě chatek bude předpokládaná cena 2800,- za balíček a ve vilkách asi 3000,- za balíček. Uvedená cena za pobyt je možná pouze při min. počtu 15 účastníků.

Překvapila jsem vás? Věřím, že ano! Já sama jsem byla překvapená, jak krásně to vyšlo ve srovnání s hotely stejné kategorie v okolí.

Ceny jsou předběžné a budou upřesněny na letáčku, jakmile obdržím potvrzení od paní manažerky hotelu.

A ještě termín pobytu? Ten je již pevně stanoven: 29.4.2016 – 1.5.2016 (pátek – neděle)

Osobně jsem pro vás prošla většinu prostor hotelu, ochutnala něco z jídelníčku, a nechala se unést atmosférou prostoru.

Více informací, fotogalerie, nabídky služeb apod. na www.hotelondrasuvdvur.cz

Nezbývá, než odstartovat vaše přihlášky na pobyt, možno na email: j.wilczkova@volny.cz nebo případné dotazy telefonicky na 732 903 553. Jakmile se vás přihlásí min. počet, tzn. 15, obdržíte informaci o záloze na pobyt.

3, 2, 1, START!….Tedy raději SAT NAM! Ať to vyjde..Vesmíre :-)

GATE IS OPEN…ZVU VÁS!

Jana B.K. Wilczková

Komentáře