Powerjóga – nejen pro dobrou kondici!

Powerjóga je vhodná a na provedení snadná pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro svou postavu, potřebují si vyčistit hlavu od zbytečností, zlepšit náladu, naučit se správně dýchat, podpořit imunitu a fungování celého těla. Powerjóga, svou dynamikou opakování ásan (pozic) v rytmu dechu, podporuje metabolismus a zlepšuje fyzickou i psychickou kondici. Pravidelným cvičením, zhruba 2x týdně, ucítíte uvolnění v cyklickém myšlení, zbavíte se napětí a uvidíte, jak se vaše tělo stává foremnější a také uvolněnější. To stojí za příjemnou námahu, ne? Vyzkoušejte powerjógu, která vás dobije energií, rozjasní vaši mysl a naučí vás nahlížet na všednosti každého dne zpovzdálí, protože to podstatné objevíte uvnitř sebe sama.

Jednoduchý koncept powerjógy je založený na jemném a plynulém cvičení pozic za sebou v rytmu dechu. Základní pozice se vkládají do pozdravu slunci a v tomto „koloběhu života“ jsou rozvíjeny blízkými pozicemi. Stále se drží pozdrav slunci a to zvyšuje prohřátí i dynamiku cvičení. Dynamika je postupně proměněna a kompenzována výdrží, klidem a vnitřním obrácením pozornosti k dechu.

Sami pocítíte, že spojení těla a mysli je velice účinné. Pokud vás bude poslouchat tělo, dokážete ovlivnit i mysl. Pokud naučíte poslušnosti mysl, uvolníte celé tělo. Zůstanete v reálném světě a najdete nového přítele, powerjógu, který vás bude provázet na každodenní cestě. Půjdete společně cestou tréninku a zvelebování těla, mysli i duše.

Budu se na Vás těšit v roce 2012 na svých lekcích v Bohumíně každé pondělí od 19.00 do 20.00 ve Sportcentru a také v  Karviné ve Fit Beleza každé úterý od 18.30 do 19.30 (počínaje 9.1.2012 )!

Komentáře