Podzimní wellness víkend na Čeladence?!

Namaste,

jsem tady s dalším aktuálním příspěvkem. Mám pro vás totiž nabídku..Nabídku podzimního wellness víkendu na Čeladence. Vlastně nabídku DVOU wellness víkendů!

Zaprvé vám chci nabídnout jógový víkend na začátku října na Morávce (Penzion U přehrady), který pořádá skvělá Iren Damska z Fit Beleza v Karviné, a kde budu mít lekci KY. Program bude určitě bohatý (více lektorů) a jsem si jista, že strávíte velmi příjemný víkend v příjemném prostředí Beskyd. Jakmile budu mít více informací, vyvěsím na stránkách.

Zadruhé na základě vašich dotazů a zájmu nabízím již druhý wellness víkend na luxusní zenově laděné Čeladence! Hurá!

Předpokládaný termín: 30.10.-1.11.2015 (pátek-neděle)

Program: velmi podobný tomu jarnímu (viz příspěvek na stránkách) – power flow jóga, Kundaliní jóga, povídání o stravě (podzimní očista a cesta k veganství), po domluvě s kamarádkou Pavlou (účasnicí jarního víkendu, která teď na Čeladence pracuje :-) možnost vyzkoušet si ZDRAVOTNÍ PILATES, dále povídání o indické masáži hlavy a možnost vyzkoušet si masáž na vlastní „hlavu“:-) – masáží hlavy se zabývá kamarádka Romča, která předběžně přislíbila svou účast a v neposlední řadě, večerní posezení v sále s občerstvením a sdílení zkušeností a zážitků.

Pokud nás bude dost, věřím, že nám pan Martinisko z Čeladenky opět vyjde vstříc a poskytne lesní lázně zdarma.

Co k tomu dodat?

Cena přibližně stejná – okolo 3000,-/os. za víkend s polopenzí včetně služeb (níže se na Čeladence nedostanu, i když si budu počítat pouhých 60,- za lekci jógy + něco málo za organizaci víkendu, čímž vznikne finanční částka na pokrytí mého pobytu a stravy :-)

Popisu kapacit a prostředí Čeladenky jsem se náruživě věnovala v předchozím jarním příspěvku, takže se nebudu opakovat. Můžete také samozřejmě mrknout na stránky Čeladenky, budete určitě nadšení, stejně jako já.

Pokud vás některá z nabídek oslovila, PROSÍM, dejte mi vědět co možná nejdříve!!

Termín je předběžně rezervován a je třeba upřesnit počet (alespoň přibližně 10 nebo 30?? :-)

Piště, dotazujte se, hlaste se, cokoli…

Budu čekat na vaše reakce.

Krásné léto vám všem!

Sat Nam.

JBKW

Jedna odpověď na “Podzimní wellness víkend na Čeladence?!”

  1. Lenka Zemanova napsal:

    Dobrý večer, děkuji za informace ohledně kurzu jógy, ráda se zúčastním kurzu v říjnu na Celadence i paní Emody Věrka, děkuji Zemanova

Komentáře