Podzimní kurz KY v Antakaraně v Ostravě

Sat Nam jogínky, jogíni a také všichni příznivci wellness!

Po menší pauze jsem opět tady s nabídkou podzimního kurzu Kundaliní jógy v centru osobního rozvoje Antakarana v Ostravě-Zábřehu.

Tento podzim se budeme vracet k tématu ČAKER s tím, že polovina ze 13 lekcí bude obohacena o ajurvédský recept. Jako vždy se pokusím každou lekci obohatit o své postřehy z praxe jógy, zajímavosti, o kterých jsem se dočetla, myšlenky moudrých ke společnému zamyšlení či osobní zkušenosti ze své cesty k vyššímu já :-)

Kurz začíná 14.9.2015 a trvá do 21.12.2015 s tím, že 28.9. (státní svátek) se lekce nekoná a 12.10. lekce nebude z důvodu speciální akce v Antakaraně. Celkem tedy nás čeká 13 lekcí a po poslední lekci by bylo příjemné si sednout do čajovny a v hezkém prostředí se rozloučit s rokem 2015. Co říkáte?

Jednotlivé lekce jsou rozepsány na stránkách Antakarany, jedna lekce mimo kurzovné stojí 150,- a pokud je volná kapacita sálu,není problém přijít i mimo kurz.

V případě zájmu o kurz se hlaste na email: j.wilczkova@volny.cz, pokud možno co nejdříve, jelikož kapacita kurzu je z poloviny již naplněna.

Budu se na vás těšit.

S úctou,

Jana B.K.Wilczková

Komentáře